Ipc İngilizce

Programlar güz, bahar ve yaz dönemlerinde mevcuttur. Birçok sonbahar ve ilkbahar programı yaz aylarında benzer daha kısa programlar sunar ve bazıları tam bir akademik yıl için birleştirilebilir.


Sevgili Anne Babalarımız,
Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Programı IPC okulu olduk…
En iyi sektör uygulamalarını yansıtmak ve kaliteli öğretimi desteklemek için tasarlanmış yüksek kaliteli bir İngilizce eğitim verecek olmaktan mutluluk duyuyoruz.
 
Bir IPC okulu olarak, dikkatli yetkilendirme prosedürlerinden geçen ve profesyonellik ve eğitime uluslararası olarak kabul edilebilir bir bağlılık gösteren bir okul olmanın mutlulugu içindeyiz.
Daha detaylı bilgi için web sitemizi https://www.gulcocukevi.com/ ziyaret edebilir siniz…
Gül çocukevi ve çocukları  olarak hep birlikte  IPC okulunun sunduğu muhteşem özelliklerin tadını çıkaracagız.
 
IPC HAKKINDA
Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Programı (IPC), erken çocukluk eğitimi standartlarını güçlendirmek ve uyumlaştırmak için kuruldu.
Okullara, öğrencilere, velilere ve hükümetlere doğrudan hizmet veren profesyonel bir dernek olarak IPC, aktif öğrenmeyi ve öğretimde etkili uygulamaları teşvik eden benzersiz bir ürün ve hizmet seti sunmaktadır.
 
Akademik Kadro

IPC, deneyimli erken çocukluk eğitimcilerinden ve akademisyenlerden oluşan bir ekip tarafından tasarlandı ve geliştirildi. Şu anda, müfredat geliştirme aşağıdaki müfredat geliştiricileri tarafından denetlenmektedir:
Profesör Donna Skinner
Dr. Rebecca J. Reynolds, Ed. D
Dr. Erika Burton, Ph. D
https://www.ipc.education/

Müfredat
Uluslararası Okul Öncesi Eğitim Programı 56 tematik bölümden oluşmaktadır. Tüm birimler altı disiplinlerarası içerik öğrenme alanını kapsar: (1) Dil Sanatları; (2) Sosyo-Duygusal Beceriler; (3) Sayısallık; (4) Yaratıcı ve Görsel Sanatlar; (5) Bilimler; (6) İnce ve Brüt Motor Becerileri. Müfredat, oyun, sorgulama ve objektif temelli öğrenme stillerini içeren kanıtlanmış ve ön gözden geçirilmiş kavramları temel almaktadır.
IPC'nin eleştirel düşünmeyi geliştirmek, öz farkındalığı arttırmak, diğer kültürlerin anlaşılmasını teşvik etmek ve enternasyonalizmi ve çok dilliliği teşvik etmek için tasarlanmış beş temel tema ve hedef vardır.