Okulumuzun Kuralları

Ürün Kategorileri

Okulumuzun Kuralları

 
1. Okulumuz 07.30-18.00 saatleri arasında 5 gün hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri tatildir. Öğrencilerimizin okula geliş gidiş saatleri bu saat aralıklarına uygun olmalıdır. Okul servisleri güzergâha bağlı olarak 16.00’te hareket etmeye başlarlar.
2. Okulumuzda kahvaltı saati 09.00-09.30, öğle yemeği saati 12.00-13.00, ikindi kahvaltısı saati 15.00-16.00 arasıdır. Bu saatler dışında okula gelen çocuklar için ayrı bir yemek servisi yapılmaz.
3. Okulumuz MEB onaylı kurum akademik eğitim-öğretim takvimini takip eder ve resmi tatil günlerinde ve akademik takvimde belirtilen bazı özel günlerde eğitim vermez. 
4. Yaz Okulu ücreti eğitim ücretine dâhil değildir. Ayrıca ödenir.
5. Yıllık yapılan peşin ödemelerde öğrencimizin okulumuzdan ayrılması durumunda, kalan alacak bakiyesinin %80’ i iade edilir.
6. Okul eğitim ücretlerimiz her ayın 1’i 5’i arası ödenir.hastalık tatil gibi öğrencinin okula gelmediği durumlarda ücret kesintisi yapılmaz.
7. Çocuğun okuldan ayrılması(kaydının silinmesi)durumunda 20 gün önceden yazılı olarak okul yönetimine bildirilmesi
gerekir.Bildirilmediği durumlarda bir sonraki ayın eğitim aidatı tahsil edilir.(servis hizmeti içinde geçerlidir.) 
8. Hastalanan öğrenciler okula gönderilmez, antibiyotik şurup vb ilaç kullanan çocuklar evde dinlenirler. İlaç kullanıldığı halde okula gelen öğrenciler okulda olmalarında bir sakınca bulunmadığını belgeleyen doktor yazısı raporu getirirler. Bu durumda aile ilaç takip formunu doldurup, doktorun verdiği reçeteyle,ilgili öğretmene teslim eder.
9. Okula şeker, çikolata vb. hazır raf ürünleri gönderilmez. Paylaşımda bulunmak isteyenler sadece ikindi kahvaltısında kuruyemiş, meyve, kuru meyve vb. doğal yiyecekleri, ya da evde yapılmış kurum beslenme kültürüne uygun yiyecekleri getirebilirler.
10. Kolye, küpe, künye gibi değerli eşyalar okula gelirken takılmaz ve kız öğrencilerimiz okula gelirken oje sürmez. Üzerinde isim yazılmayan çocuğa ait eşyanın kaybolması durumunda öğretmen ya da okul yönetimi sorumlu değildir.
11. Gezi günlerinde gezi izin belgesi olmayan çocuklar geziye katılamaz.
12. Aileler çocuklarının okula gelmediği /gelemeyeceği günlerde okulu arar, bilgi verir.