Merak Ettikleriniz

Okulumuz 08.00-17.30 saatleri arasında açıktır. Cumartesi ve Pazar günleri dışında 5 iş günü eğitim yapılır.

Sabah kahvaltısı 08.00-09.00 saatleri arasındadır. Öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı vardır.

Servis evden okula, okuldan eve yapılır. Öğrenci hiçbir şekilde başka bir adrese ve yuva tarafından tanınmayan şahıslara teslim edilmez. Servis araçlarında görevli öğretmen ve çocuk emniyet kemeri bulunur. Servis ücreti okul ücretinden bağımsızdır.

Uyum dönemi 1 aydır. Bu sürenin ilk haftasında veli desteği gereklidir. Günde yarım saat ile başlayıp birinci haftanın sonuna kadar süre yarımşar saat arttırılarak hafta tamamlanır. İkinci hafta öğrenci ailesi olmaksızın devam eder.

Hasta çocuklar okula kabul edilmezler. Eğer öğrenci okulda hastalanırsa ayrı bir bölüme alınarak ailesine haber verilir.

Okulumuz hafta sonu ve resmi tatillerde tatile girer. yaz ayında YAZ OKULU programı uygulanır.

Okula devam etmesinde sakınca olmadığını gösteren sağlık raporu, aşı karnesi, nüfus cüzdanı örneği ve ikametgah kağıdı istenir. Ayrıca okula ait bilgi formları doldurulur.

Ödemeler her ayın 5. gününe kadar yapılır. Ücret artışı Eylül ayında belirlenir. Hastalık vb durumlarda yapılan devamsızlıklarda ücretten kesinti yapılmaz. Aylık ücrete tüm aktivite ve kırtasiye giderleri dahildir.

Yılda iki kez yapılan ve tüm öğretmenlerin velilerle görüştüğü genel toplantıları dışında randevu sistemiyle günün her saatinde öğretmenlerle görüşebilirsiniz.

Havaların elverdiği sürece bahçemiz öğrencilerin kullanımına açıktır. Konuları destekleyici eğitsel ve eğlenceye yönelik çevre gezileri yapılmaktadır.

Öğrencilerin özgüvenlerini kazanmalarına destek olarak onların kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olmalarını sağlamak amacıyla sevgiye dayalı tutarlı bir disiplin sistemi uygulanır.